Protestantse Gemeente te Weesp en Driemond

In januari 2018 heeft onze gemeente een Webwinkel in gebruik genomen. Via de Webwinkel kunt u onder meer collectebonnen bestellen/betalen, giften overmaken en daarnaast bevat de App ook het nieuws en de liturgie voor de dienst op zondagmorgen.

De tab 'Webwinkel' op onze PGWD website geeft u toegang tot onze Webwinkel.
webwinkelmenu
Ook via de App 'Kerkgeld' heeft u toegang.
kerkgeld app1kerkgeld app2
Deze App is te downloaden via de App Store [Apple] of Google Play [Android].

Om volledig gebruik te kunnen maken van de Webwinkel (o.a. bestellingen collectebonnen) willen we u/je vragen een account aan te maken. In de Webwinkel hiervoor de tab 'Mijn PGWD' aanklikken en op de webpagina als 'Nieuwe bezoeker' de gevraagde gegevens invullen of in de App Kerkgeld onze gemeente zoeken ('Webwinkel PGWD') en aanklikken. Hierna 'registreer een account' selecteren en de gevraagde gegevens invullen. We verwachten in de toekomst meer artikelen via de Webwinkel aan te kunnen bieden.

Nu is het ook mogelijk om giften aan verschillende doelen te betalen en is actuele informatie over activiteiten en de liturgie voor de dienst op zondagmorgen via de App beschikbaar. Een reden temeer om de Webwinkel en de App extra onder de aandacht te brengen.
Met deze veranderingen gaan we met de tijd mee en kunt u bijvoorbeeld tijdens een dienst ook digitaal de collecte doelen ondersteunen.

Als u vragen en/of aanbevelingen heeft dan horen wij dit graag.

Klik hier voor een gebruikerstoelichting.

Namens de werkgroep,
Diaconie                                        Aart Mul en Joost van Nigtevecht
College van Kerkrentmeesters       Wijnie Holtmanns en Nico de Groot
Web-redactie                                Hans van der Zande

Dagtekst Taizé

23 oktober 2019

  • wo. 23 oktober
    Paulus schreef: In iedereen is de Geest zichtbaar aan het werk, ten bate van de gemeente. (1 Kor 12:4-11)